محل تبلیغات شما

آقای عبدالحمید بنی اسدی

- عضو کانون شعر ایران

- شاعر

- تحصیلات : کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

- متولد : 1371/03/17

- تخصص در زمینه سرودن شعر و داستان و همینطوره ارائه مشاوره حقوقی به دیگران

جهت رویت اشعار ثبت شده شاعر  اینجا  کلیک کنید

آثار ادبی چاپ شده :

1_کتاب ما صد و چهار نفر ، سال ۹۶، انتشارات نسل روشن

2_ کتاب واژه های کاغذی، سال ۹۸، انتشارات شانی

3_ چاپ شعر در رومه های طلوع، سایه ، ابراز، کلک زبان و .

مختصری از زبان شاعر :

به نام حق

خب من سال ۷۱ در شهر کرمان به دنیا اومدم . مثل اکثر ادما رفتیم مدرسه، همون سال اول دبستان شاگرد اول شدم . درسم خوب بود. تو دبیرستان به خاطر همین شاگرد اولی، یک ساعت مچی هدیه گرفتم که هنوز با گذشت سالیان سال هنوز اون ساعت دارم. سال ۸۹ بود با رتبه ۶۰۰ در رشته حقوق دانشگاه بیرجند پذیرفته شدیم . ۴ سال رفتیم خراسان جنوبی با معدل الف فارغ التحصیل شدیم. سال ۹۳ ارشد قبول شدیم این دفعه شمال کشور .دانشگاه گیلان . خب سفر از کرمان به رشت سخت بود ولی ما طالب علم بودیم و رفتیم‌.سال آخر کارشناسی ارشد .آزمون دکترا شرکت کردم و مرحله اول قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم از طرف دانشگاه های سراسری ولی خب مقاله و پایان نامه ام هنوز آماده نبود، رد شدم .دیگه دکترا رو بیخیال شدم رفتیم سربازی در شهر زیبای اصفهان . در رابطه با شعر اولین شعرم سال اول دانشگاه در سن ۱۸ سالگی سرودم .اون زمان شعرهام تو کلاس درس برای اساتید و دانشجو می خوندم .سال ۹۶ و ۹۸ دو کتاب شعر مشترک به اسم" ما صد و چهار نفر" و "واژه های کاغذی" چاپ کردیم .
در رومه و نشریات مختلفی نیز شعرهام چاپ شده است .

شعر شمالی - فرشته گلدوست طالکوئی

غم آزرده - فرشته گلدوست طالکوئی

کِی - نوران شیرزاد

سال ,شعر ,شدم ,چاپ ,دانشگاه ,اول ,چهار نفر ,کرمان به ,در شهر ,و چهار ,صد و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قهر باش طلبه ظرفشور Arthur's memory ماکس مارکت مشاور مذهبی dreamy-land roquangianon آموزش و ترفند کامپیوتر . پی سی سردشت دانلود رایگان تحقیق و مقاله (تحقیق ای تی) خندان دلی بسان امین وام ده مرا